Şirin Bebekler

Şirin Bebekler için görsel

Yukarıdaki minik şirin eline geçirdiği fındık ezmesi kavanozunu sonuna kadar bitiriyor. Çünkü o tatlıyı çok seviyor. Gerçi yerken biraz makyaj da yapıyor ama. Ailesi bunu dert etmiyor.Annesinin biriciği bay temizlik

Bay Temizlik.jpgCamdan dışarı bakarken, camın da tadına bakan şirin bebek.

Camdan Disari Bakan Bebek.jpg

Samuray makyajından sonra arkadaşının karşısına çıkan bu oyuncu bebeğin ileride bir aktör olacağını tahmin ediyoruz. Bu arada arkadaşının bezini doldurduğunu tahmin ediyoruz.

Samuray Takliti.jpg

Tuvalet kullanmayı öğrenmeye çalışan bu şirin kızımız, ilk kazasını geçiriyor. Fotoğrafdan bu durumdan pek de hoşlanmadığını anlıyor. İlerde daha iyi işler çıkaracağını düşünüyoruz.

Tuvalete Dusen Bebek.jpg

Bu fotoğraf ile tableti kullanmanın kolay bir yolunu bulan sevimli afacanın, ileride bilgisayar programcısı olacağını tahmin ediyoruz. Henüz okur yazarlığı olmasa da o bir tablet uzmanı.

Tablet Kullanmada Son Nokta.jpgYorumlar

5 adet şirin mi şirin yavru fotoğrafı. Hayvanlar aleminin en tatlı yavrularından seçilmiş 5 adet fotoğraf.
Seyahatteki adam evine dönüyor. Bunu gören köpek nasıl tepki veriyor sizce ? Ya sahibi bu köpeği nasıl ödüllendiriyor ?
Bu defa 5 adet hayvanlar ile ilgili komik caps bulunuyor. Şaşırmış kedi, İşden çıkan kedi, Göz hakkı veren maymun, Suya giren köpek, Babadan para isteme
Doğadaki vahşi yaşamın sevimli hayvanları fotoğrafçılığa soyunmuşlar. Özellikle meraklı sincaplar fotoğraf makinasını sahibine iade edeceğe benzemiyor. 7 adet fotoğraf
Annelik duygusu çok kuvvetli bir duygudur. Hem insanlarda hem de hayvanlarda, bu fotoğraflardaki köpek annelere bayılacaksınız.
Bu videodaki bebeklerin hapşırmaları sizi güldürecek. Minicik bedenleri hapşırma esnasında nasıl kasılıyor ve kendileri de bu duruma ne çok şaşırıyorlar görmelisiniz.
Komik Resimler kategorisindeki Şirin Bebekler konusunu görüntülemektesiniz.
Sen Sanki

Sen Sanki

Profesör doktor, yeni bir hastalığı öğretmek amacıyla öğrencilerini toplamış ve Karadenizli hastanın başına götürmüş.

Haftanın Komiği Fıkralar

Polis arabası kazası

Polis arabası kazası

Bu polis arabası çok feci bir şekilde telefon kulubesine toslamış.

Devamı... Komik Resimler

Alakalı Konular (Etiketler)
 Sayfa başına dön