Şirin Bebekler

Şirin Bebekler için görsel

Yukarıdaki minik şirin eline geçirdiği fındık ezmesi kavanozunu sonuna kadar bitiriyor. Çünkü o tatlıyı çok seviyor. Gerçi yerken biraz makyaj da yapıyor ama. Ailesi bunu dert etmiyor.Annesinin biriciği bay temizlik

Bay Temizlik.jpg
Camdan dışarı bakarken, camın da tadına bakan şirin bebek.

Camdan Disari Bakan Bebek.jpg


Samuray makyajından sonra arkadaşının karşısına çıkan bu oyuncu bebeğin ileride bir aktör olacağını tahmin ediyoruz. Bu arada arkadaşının bezini doldurduğunu tahmin ediyoruz.

Samuray Takliti.jpg


Tuvalet kullanmayı öğrenmeye çalışan bu şirin kızımız, ilk kazasını geçiriyor. Fotoğrafdan bu durumdan pek de hoşlanmadığını anlıyor. İlerde daha iyi işler çıkaracağını düşünüyoruz.

Tuvalete Dusen Bebek.jpg


Bu fotoğraf ile tableti kullanmanın kolay bir yolunu bulan sevimli afacanın, ileride bilgisayar programcısı olacağını tahmin ediyoruz. Henüz okur yazarlığı olmasa da o bir tablet uzmanı.

Tablet Kullanmada Son Nokta.jpg
Yorumlar

Vücut geliştirici 2 adam arasındaki fark, Mankenlerin pozisyonu, Pilotunuzdum, Obama ve Çukura düşen kadın adlı 5 adet komik resim.
Birbirinden sevimli 5 adet bebek fotoğrafı. Süt dişleri yeni çıkan, uykucu, şakacı, üzgün ve şaşkın bebek. Çok sevimliler
Bu defa 4 adet bebekler ile ilgili komik caps bulunuyor. Tembelliği ilke edinmiş bebek, maddi durumu yerinde olmayan, tatili heyecanı, taze süt içen, ve zor durumdaki..
5 adet şirin mi şirin yavru fotoğrafı. Hayvanlar aleminin en tatlı yavrularından seçilmiş 5 adet fotoğraf.
Seyahatteki adam evine dönüyor. Bunu gören köpek nasıl tepki veriyor sizce ? Ya sahibi bu köpeği nasıl ödüllendiriyor ?
Bu defa 5 adet hayvanlar ile ilgili komik caps bulunuyor. Şaşırmış kedi, İşden çıkan kedi, Göz hakkı veren maymun, Suya giren köpek, Babadan para isteme
Komik Resimler kategorisindeki Şirin Bebekler konusunu görüntülemektesiniz.
Enteresan Ağaç

Enteresan Ağaç

Bu ağaç diğerlerine göre biraz farklı bir şekilde. Gövdesi bir hayli kalın.

Haftanın Komiği Komik Resimler

Tesadüf Fotoğrafları Hayvanlar

Tesadüf Fotoğrafları Hayvanlar

Bu fotoğraflar öyle bir zamanda çekilmiş ki fotoğrafın konusu değişivermiş. Denk geldiği pozisyon nedeni ile komik durumlar ortaya çıkmış.

Devamı... Komik Fotoğraflar

Alakalı Konular (Etiketler)
 Sayfa başına dön