Şakacı Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Şakacı Bilgisayar Soğutma Sistemleri için görsel

Havalar ısınmaya başladı, bilgisayarlarınızın sıcaklığına dikkat edin. Bu yaz bilgisayarları nasıl soğutacaksınız. İşte amatör mucitlerin buluşları.

Sakın yukarıdaki sıvı soğutma sistemini kendi bilgisayarınızda denemeyin !

Hakikaten işe yarayabilecek etkili bir yöntem. Biraz çirkin dursa da bilgisayarınızı çok güzel soğutabilecek bir düzenek.


Yakin Sogutma


İşte laptopınızı etkili olarak soğutabileceğiniz bir sistem önerisi daha. Kullanış sırasında çeşitli güclükler ile karşılaşabilirsiniz. Ama laptopunuz her daim soğuk kalacaktır.

Etkili Laptop Sogutma.jpg


Bu sistemi hazırlamak için biraz emek harcamalısınız, ama sonunda değecek !

Vantilator Bilgisayar Sogutma.jpg


Eğer sürekli oyun oynuyor veya video işleri ile uğraşıyorsanız daha büyük bir vantilatöre ihtiyacınız olacak. Tıpkı aşağıdaki resimde olduğu gibi. Bilgisayarınızın soğuk kalacağından emin olabilirsiniz.

Buyuk Vantilatorlu Sogutma.jpg


Yorumlar

Bir spor salonuna gittiniz oturuyorsunuz. Birden sahanın ortasından bir balina zıplıyor ve kaybolup gidiyor.
Sanatçı Ron Mueck tarafından yapılan son derece gerçekçi heykeller. Balmumu ile yapılan yüzlerinde duygusal ifadeler bulunan hayranlık uyandırıcı heykeller.
Göz yanılması fotoğrafları, ilginç anlarda sabitlenmiş fotoğraf kareleri. 3 fotoğraf
Şiddetle osuran bebek videosu. Bebeğin nasıl böyle gaz çıkarabildiğine şaşacaksınız. İşte OSURUK budur dedirtiyor. Hem de pudralı osuruk
Komik telefon şakası : Telefonu cevaplayan kadın nasıl delirtilir buyrun öğrenin. Ben şöförüm diye başlayın gerisi gelir dinleyin
Çok güzel bir kuş fotoğrafı. Fotoğraftaki kuşun adı Kızıl Sırtlı Örümcek Kuşudur. Ülkemizde mevsimine göre bolca bulunan bir kuş türüdür.
Bebek ve çocukların yer aldığı gözyanılması, ilizyonlu fotoğraflar. Tam zamanında çekilmiş diyeceğiniz ilginç anları gösteren fotoğraflar
Komik Resimler kategorisindeki Şakacı Bilgisayar Soğutma Sistemleri konusunu görüntülemektesiniz.
Yazıcıdan Çıkan Kağıdı Bekleyen Kedi

Yazıcıdan Çıkan Kağıdı Bekleyen Kedi

Bu kedi yazının başında durmuş yazdırma işleminin bitmesini bekliyor. Kağıdın her hareketinde kafasını yazıcıya biraz daha yaklaştırıyor. Sonra ne mi oluyor ?

Haftanın Komiği Komik Videolar

Eminem - Pardon anne

Eminem - Pardon anne

Eminemin pardon anne şarkısına uyarlanmış animasyon bunlar çok komik animasyonlar.

Devamı... Komik Animasyonlar

Alakalı Konular (Etiketler)
 Sayfa başına dön